Sievietes izdaiļo pasauli,mēs izdaiļojam

sievietes...

DeutschRussianFrenchLatvianPolishEnglish

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Tiem, kuri vēlas pasniegt jauku dāvanu mīļotajai sievietei, ļaujot sajust aizraujošas nianses ar elegantas veļas un aksesuāru palīdzību, «V.O.V.A» piedāvā dāvanu kartes.

queen lingerie davanu karte

Mūsu kompānija

„V.O.V.A.” veiksmīgi attīstās apakšveļas ražošanas tirgū jau 20 gadu garumā, ražojot kvalitatīvu, elegantu un ērtu sieviešu apakšveļu. Kompānijai ir milzīgs potenciāls un ražošanas jaudas kā vienai no lielākajiem apakšveļas ražošanas uzņēmumiem Latvijā.

SIA „V.O.V.A.” ražošanas cehi šobrīd veiksmīgi darbojas Liepājā, Ventspilī un Daugavpilī. 2010.gadā kompānija atvēra savu ražošanas filiāli arī Krievijā. Šobrīd uzņēmumā strādā 284 cilvēki.

Personīgā ražošana dod iespēju savlaicīgi reaģēt uz apakšveļas tirgus izmaiņām, maksimāli apmierināt pircēju vajadzības, kontrolēt un regulāri uzlabot ražotās produkcijas kvalitāti.

Kompānijas ražošanas jaudas ik mēnesi ļauj saražot vairāk nekā 125 000 izstrādājumus. Firma ražo klasiskos modeļus, kā arī moderno veļu, sekojot pašām jaunākajām modes tendencēm, izmantojot augsti kvalitatīvas Eiropas ražotāju izejvielas.

1997.gadā firma ieguva īpašumā personīgo ēku, kurā šobrīd ir izvietots uzņēmuma centrālais ofiss. 2004.gadā tika nopirkta vēl viena jauna ēka, kurā izvietoti 5 šūšanas cehi.Kompānijas īpašumā ir divas kompleksās ēkas. Nesen tika veikta pilna ēku rekonstrukcija un radīta viena no labākajām šūšanas ražotnēm Latvijā, kas atbilst visām Eiropas normatīvu prasībām. To veicināja pastāvīgs kompānijas produkcijas pieprasījums, kā arī nepieciešāmība paplašināt ražošanu. Jauno iekārtu uzstādīšana un konveijeru komplektācija paaugstināja darba ražošanu par 10%. Tas ir ļāvis līdz šai dienai apieties bez produkcijas cenu paaugstināšanas un vienlaicīgi palielināt saražoto izstrādājumu apjomu.

Copyright © 2022. V.O.V.A. All Rights Reserved.