Sievietes izdaiļo pasauli,mēs izdaiļojam

sievietes...

DeutschRussianFrenchLatvianPolishEnglish

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Tiem, kuri vēlas pasniegt jauku dāvanu mīļotajai sievietei, ļaujot sajust aizraujošas nianses ar elegantas veļas un aksesuāru palīdzību, «V.O.V.A» piedāvā dāvanu kartes.

queen lingerie davanu karte

Mūsu kolekcijas

Šobrīd uzņēmumā ik gadu iznāk divi modes katalogi ar jaunām kolekcijām: „Rudens-ziema” un „Pavasaris-vasara”, sekojot pašām jaunākajām modes tendencēm, izmantojot tikai Eiropas ražotāju augsti kvalitatīvās izejvielas. Bez tam ļoti liels pieprasījums ir ik gadu papildinātajai klasikas kataloga kolekcijai. Kopš 2010.gada tiek laista klajā jauna kolekcija ar zīmola nosaukumu „Avenija”. Asortimentā ietilpst lielu izmēru izstrādājumi, koriģējošās apakšveļas grupa, izstrādājumi sporta nodarbībām. Konstrukciju daudzveidība apmierina mūsu dāmu prasības, kas ciena komfortu un funkcionalitāti.

„V.O.V.A.” kolekcijas tiek izstrādātas saskaņā ar „modes tendenču grāmatām” (trend book), kas satur jaunākās modes tendences nākamajam gadam. Tās rada analītiķi, infogrāfisti un dizaineri – modes likumdevēji no Francijas.

Tāpat mūsu dizaineri strādā pie lieliem projektiem, kas saistīti ar kolekciju izstrādi pazīstamu pasaules zīmolu pasūtītājiem.Uzņēmumā darbojas izgatavotās produkcijas kvalitātes kontrole, kas nepieļauj brāķa izstrādājumu izlaišanu.


Copyright © 2019. V.O.V.A. All Rights Reserved.